UA

OTP Group розвиває споживче кредитування в Україні

Компанія «ОТП Кредит», що входить до складу OTP Group, розпочала видачу споживчих кредитів.

18 березня 2011 року розпочала свою роботу дочірня компанія OTP Group в Україні – «ОТП Кредит», яка спеціалізується на видачі кредитів на споживчі цілі у точках продажу. Регіональні офіси «ОТП Кредит» вже функціонують у 6-ти містах України: Донецьку, Луганську, Харкові, Львові, Миколаєві та Вінниці. Штат компанії на сьогоднішній день налічує 80 співробітників.

«Важливо відзначити, що на сьогодні ми представлені вже у 20 торгових точках. Успішна попередня підготовка перед виходом на ринок дозволила «ОТП Кредит» укласти договори про співпрацю з понад 100 торговими партнерами», – розповідає Володимир Мудрий, Генеральний директор компанії «ОТП Кредит».

«OTP Group має позитивний досвід розвитку споживчого кредитування в Росії. Сьогодні український ринок споживчих кредитів є одним із найбільш динамічно-зростаючих і перспективних. Тому ми прийняли рішення використати успішний досвід Групи, отриманий на інших ринках, і створити окрему фінансову компанію, яка сконцентрується виключно на кредитуванні на споживчі цілі в точках продажу», – коментує старт діяльності нової компанії Голова Правління OTP Bank Дмитро Зінков.

ТОВ «ОТП Кредит» – фінансова компанія, що надає професійні фінансові послуги у сфері кредитування на споживчі цілі в точках продажу (POS-кредитуванні). Ліцензія «На здійснення діяльності з надання фінансових кредитів за рахунок залучених коштів» серія АВ № 580552, видана Державною комісією з регулювання ринків фінансових послуг України 09.03.2011.

Компанія «ОТП Кредит» зареєстрована 20 липня 2010 р. і входить до складу міжнародної фінансової групи ОТР Group, представленої у 9 країнах Центральної та Східної Європи. Акціонери компанії: 60% АТ «ОТП Банк» (Україна) і 40% ВАТ «ОТП Банк» (Росія).

Компанія «ОТП Кредит» надає споживчі кредити на купівлю широкого спектру товарів непродовольчої групи і послуг.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація