UA

АТ «ОТП Банк» визнаний кращим банком у сфері Private Banking

Журнал Euromoney нагородив OTP Bank за видатні досягнення у сфері розвитку послуг Private Banking в Україні за підсумками 2010 року.

Всесвітньо відомий британський фінансовий журнал Euromoney оголосив лауреатів номінації Private Banking Poll — однієї з найпрестижніших нагород у світовій банківській індустрії в сфері Private Banking.

Кращим банком, що надає послуги Private Banking в Україні, за підсумками 2010 року визнано АТ «ОТП Банк».

Настільки високу оцінку OTP Private Banking в першу чергу отримав за динаміку зростання бізнесу: так, з 2007 року, коли Private Banking тільки з’явився в спектрі послуг АТ «ОТП Банк», клієнтська база становила 1800 клієнтів, а активи під управлінням OTP Private Banking зросли в десятки разів і складають сьогодні 1, 4 млрд.грн.

«Ми раді, але не здивовані цій нагороді, — коментує перемогу банку в Private Banking Poll начальник відділу Private Banking OTP Bank Олена Колосвєтова. — Адже сервіс Private Banking в нашому материнському банку — угорському OTP Bank — неодноразово визнавався кращим у Центральній і Східній Європі, а український підрозділ слідує кращим традиціям материнського банку в управлінні особистими фінансами».

Нагадаємо, що наприкінці минулого року Журнал The Banker, що входить до складу провідної видавничої групи Financial Times Group, назвав Private Banking материнської структури OTP Group кращим у сегменті послуг приватного банкінгу в Центральній і Східній Європі.

Euromoney – щомісячний журнал, заснований у 1969 році. З 1991 року журнал Euromoney щорічно присуджує «Нагороди за кращі досягнення» (Awards for Excellence) лідерам в області банківської справи, фінансів та інвестицій у 70 країнах світу.

Група Euromoney включає в себе більше 100 компаній, спеціалізацією яких є фінансова і банківська тематика.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація