UA

АТ «ОТП Банк» визнано одним з найбільш шанованих роботодавців і найбільших платників податків

АТ «ОТП Банк» зайняв 16 місце серед найбільш шанованих працедавців за результатами дослідницького проекту Reputation Сapital і HeadHunter. Варто зазначити, що OTP Bank лідирує серед банків, що увійшли до рейтингу. Його бал за результатами голосування склав 73,69, що лише на 6,13 менше, ніж у лідера рейтингу - компанії L'Oreal.

Дослідження проходило у кілька етапів. На першому етапі претендентам було запропоновано оцінити репутацію 50 компаній-роботодавців, які працюють в Україні. До списку топ-50 увійшли: 30 найбільших компаній України (на основі даних Держкомстату), 10 мультинаціональних компаній зі списку The World's Most Reputable Companies (Forbes.com), які активно працюють в Україні, та 10 найбільших банків України (за рейтингом НБУ). Відтак, працівникам з різним рівнем активності на ринку праці (аудиторія порталу hh.ua) було запропоновано відповісти на питання анкети, де кожен респондент спочатку оцінював ступінь свого знання певної компанії як роботодавця, а потім оцінював безпосередньо компанію за методикою WorkRep від Reputation Institute. Методика WorkRep – це стандартизований інструмент вимірювання репутації компанії та її привабливості як роботодавця, розроблений компанією Reputation Institute. В результаті в рейтинг увійшли 22 компаній з індексом репутації вище 70 балів.

.

«Ми завжди вважали, що наш головний капітал – це команда банку, і завжди намагалися максимально задовольняти потреби наших співробітників. Такий позитивний для нас результат «народного» голосування – ще одне підтвердження ефективної HR-політики банку, яка базується у першу чергу на взаємній повазі і підтримці –роботодавцем співробітника і співробітником роботодавця», - коментує результати голосування Оксана Волошина, Начальник Управління по роботі з персоналом АТ «ОТП Банк».

Крім того, напередодні OTP Bank було визнано Державною податковою адміністрацією одним з найбільших платників податків України. Нагадаємо, що до Реєстру великих платників податків згідно з наказом ДПАУ № 1005 включаються компанії, які сукупно за 2010 рік сплатили податків на суму понад 12 млн грн. (1,5 млн дол. США) або у яких обсяг доходів перевищив 500 млн грн. (62,5 млн дол. США).

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація