UA

Кількість грошових переказів через OTP Bank за два роки зросла у 16 разів

У 2010 році обіг грошових переказів через OTP Bank становив 250 млн. грн., а їхня кількість зросла у 2,1 рази в порівнянні з 2009 роком, і в 16 разів — у порівнянні з 2008 р.

У 2010 році OTP Bank вдалося досягти помітних результатів у роботі з системами грошових переказів.  Обіг за цим інструментом за минулий рік становив 250 млн. грн., а комісійний дохід за рік — 2,04 млн. грн. (проти 0,97 млн. грн. у 2009 р. Кількість транзакцій досягла 58 тисяч.

Наразі всі відділення АТ «ОТП Банк» надають сервіс з переказів у 7 системах: Western Union, MoneyGram, PrivatMoney, Anelik, Allure, Unistream, Contact.

«OTP Bank розпочав активно працювати з системами грошових переказів у 2008 році. Зараз даний напрямок у банку динамічно розвивається, про що свідчить значне щоквартальне збільшення кількості трансакцій, проведених через банк. У 2010 році кількість здійснених через банк переказів у 16 разів перевищило показник 2008 року і в 2,1 рази показник 2009 р. », - говорить Дмитро Білецький, член правління OTP Bank.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація