UA

У новому році — нові можливості для корпоративних клієнтів OTP Bank

З 5 січня 2011р. OTP Bank запровадив новий тарифний пакет для корпоративних клієнтів з річним обігом 50-400 млн. грн. – «ОТП Бізнес Ліга+».

«ОТП Бізнес Ліга+» – це нова версія популярного серед клієнтів середнього корпоративного бізнесу тарифного пакету «ОТП Бізнес Ліга». Що ж стало в даному випадку «+»? «ОТП Бізнес Ліга+» – це вигідна пропозиція для корпоративних клієнтів, при цьому скористатися ним тепер можуть компанії з річним обігом до 100 млн. грн., а не тільки від 30 до 50 млн., як було раніше. Цей пакет включає можливість випуску та обслуговування необмеженої кількості корпоративних карток Visa Business / MasterCard Business за тарифом, зниженим удвічі. А на найбільш затребувані в бізнесі послуги, такі як платежі в національній та іноземній валюті, купівля/продаж валютних коштів, касові операції, введені спеціальні, найвигідніші на сьогоднішній день тарифи.

«Помилково вважати, що для бізнесу сьогодні важлива тільки економія, — коментує введення нового тарифного плану начальник Управління корпоративних продуктів та сервісу Ольга Байцар. - Швидше, одним з ключових моментів для успішного корпоративного клієнта, що активно розвивається, зараз є можливість отримати за свої гроші максимально ефективний набір банківських продуктів і послуг. Керуючись цим, ми розробили новий тарифний пакет — «ОТП Бізнес Ліга+», в якому нові клієнти знайдуть для себе все необхідне за оптимальними тарифами».

Більш докладно з новим тарифним пакетом «ОТП Бізнес Ліга+» можна ознайомитися тут.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація