UA

Розширено склад Правління OTP Bank

З 10 січня згідно з рішенням Наглядової ради до складу Правління увійшла Алла Василівна Бініашвілі, яка очолює бізнес-лінію Corporate.

Призначення Алли Бініашвілі покликане зміцнити позиції банку в сегменті корпоративного кредитування, який сьогодні характеризується найбільш динамічним розвитком і є надзвичайно перспективним для банку.

Досвід Алли Бініашвілі у банківській справі нараховує понад 12 років. Свою роботу в банку вона розпочала фактично відразу після виходу на український ринок Райффайзен Банку –у 1998 році, і залишилася у команді після приходу групи OTP в Україну.

У банку Алла Бініашвілі пройшла професійний шлях від експерта клієнтських рахунків корпоративних клієнтів до начальника управління корпоративних кредитів. З жовтня 2009 року Алла Василівна обіймала посаду Директора з корпоративного бізнесу.

За час роботи в OTP Bank Алла Бініашвілі продемонструвала  неабиякі успіхи у сфері корпоративного бізнесу.

Алла Василівна народилася 7 січня 1969 року в місті Черкаси. У 1992 році закінчила Київський національний університет ім. Т. Шевченка, факультет романо-германських мов і літератури. У 2004 році Алла Бініашвілі закінчила Київський національний економічний університет за спеціальністю «Фінанси» та здобула кваліфікацію магістра фінансів.

Вільно володіє англійською, німецькою, російською та українською мовами. Виховує доньку.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація