UA

Розширено склад Правління OTP Bank

З 10 січня згідно з рішенням Наглядової ради до складу Правління увійшла Алла Василівна Бініашвілі, яка очолює бізнес-лінію Corporate.

Призначення Алли Бініашвілі покликане зміцнити позиції банку в сегменті корпоративного кредитування, який сьогодні характеризується найбільш динамічним розвитком і є надзвичайно перспективним для банку.

Досвід Алли Бініашвілі у банківській справі нараховує понад 12 років. Свою роботу в банку вона розпочала фактично відразу після виходу на український ринок Райффайзен Банку –у 1998 році, і залишилася у команді після приходу групи OTP в Україну.

У банку Алла Бініашвілі пройшла професійний шлях від експерта клієнтських рахунків корпоративних клієнтів до начальника управління корпоративних кредитів. З жовтня 2009 року Алла Василівна обіймала посаду Директора з корпоративного бізнесу.

За час роботи в OTP Bank Алла Бініашвілі продемонструвала  неабиякі успіхи у сфері корпоративного бізнесу.

Алла Василівна народилася 7 січня 1969 року в місті Черкаси. У 1992 році закінчила Київський національний університет ім. Т. Шевченка, факультет романо-германських мов і літератури. У 2004 році Алла Бініашвілі закінчила Київський національний економічний університет за спеціальністю «Фінанси» та здобула кваліфікацію магістра фінансів.

Вільно володіє англійською, німецькою, російською та українською мовами. Виховує доньку.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація