UA

OTP Bank скасовує комісію за поповнення поточного рахунку, але вводить комісію за зняття з нього готівки

Починаючи з 5 січня OTP Bank змінює порядок нарахування комісії при поповненні та знятті готівкових коштів із поточних рахунків. Банк скасовує комісію за готівкове і безготівкове поповнення поточного рахунку (раніше вона становила 1% від суми поповнення), але вводить комісію у розмірі 0,5% від суми зняття готівкових коштів із поточних рахунків.

При цьому, комісія за зняття готівки з поточного рахунку не стягується у разі видачі коштів:

  • Які були зараховані на поточний рахунок через касу відділень регіону, у якому було відкрито поточний рахунок;
  • Які знаходилися на поточних і депозитних рахунках до моменту вступу в силу комісії за видачу готівки з поточного рахунку;
  • Які були зараховані на поточний рахунок через депозитний банкомат (Cash-in) у будь-якому регіоні;
  • Зарахованих на поточний рахунок відсотків за вкладами.

«Нова тарифна політика дуже проста і буде зрозуміла клієнтам: всі кошти, які клієнт приніс готівкою у банк, він отримує без комісії у будь-якому відділенні банку свого регіону», - коментує зміни до порядку нарахування комісії Начальник управління роздрібного бізнесу Олексій Руднєв.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація