UA

Визначено головного переможця спільної акції OTP Bank і міжнародної платіжної системи Visa International «З карткою Visa від OTP Bank на відпочинок до моря!»

Визначено головного переможця акції «З карткою Visa від OTP Bank на відпочинок до моря!», яку проводить OTP Bank спільно з міжнародною платіжною системою Visa International. Так, за результатами фінального розіграшу, що відбувся 06 жовтня 2010 року, володарем головного призу акції  – Туристичного сертифікату на суму 15 тис. грн. став Коваленко Євгеній Павлович з міста Запоріжжя.

За умовами акції, за цим сертифікатом упродовж строку його дії переможець зможе отримати будь-яку туристичну путівку на суму сертифіката в туристичному агентстві, зазначеному на сертифікаті.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація