UA

ЦПРП провів першу тематичну конференцію «Перспективи розвитку малого та середнього бізнесу в 2011 р. Практичний аспект»

Сьогодні, 11 листопада 2010 р., у Вінниці проходить конференція «Перспективи розвитку малого та середнього бізнесу в 2011 р. Практичний аспект», організована Центром підтримки та розвитку підприємництва. Цим заходом ЦПРП розпочав серію зустрічей підприємців з представниками фінансових кіл, регулюючих органів і влади в регіонах.

На сьогоднішній конференції плануються виступи першого заступника мера м. Вінниці Івана Міхайлюка, позаштатного радника прем'єр-міністра України з питань економіки Олександри Кужель, голови правління OTP Bank Дмитра Зінкова, голови регіональної Ради підприємців при облдержадміністрації з питань торгівлі та послуг Олександра Печаліна, президента медіа-корпорації «РІА» Олександра Човгана і керівника юридичної групи «Право 24» Романа Кукутя.

Темою обговорення представників бізнесу та експертів є перспективи розвитку підприємництва в Україні та регіоні, взаємодія з органами влади, напрями співпраці банків з суб'єктами середнього та малого бізнесу, можливості використання медіа-ресурсів і схеми врегулювання конфліктів.

Конференція стала першою в серії регіональних тематичних зустрічей, які ЦПРП планує провести для підприємців з метою підвищення їх економічної грамотності, інформування про можливості та перспективи підприємницької діяльності, створення передумов для виходу середнього та малого бізнесу із тіні і підвищення його ділової активності.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація