UA

ЦПРП провів першу тематичну конференцію «Перспективи розвитку малого та середнього бізнесу в 2011 р. Практичний аспект»

Сьогодні, 11 листопада 2010 р., у Вінниці проходить конференція «Перспективи розвитку малого та середнього бізнесу в 2011 р. Практичний аспект», організована Центром підтримки та розвитку підприємництва. Цим заходом ЦПРП розпочав серію зустрічей підприємців з представниками фінансових кіл, регулюючих органів і влади в регіонах.

На сьогоднішній конференції плануються виступи першого заступника мера м. Вінниці Івана Міхайлюка, позаштатного радника прем'єр-міністра України з питань економіки Олександри Кужель, голови правління OTP Bank Дмитра Зінкова, голови регіональної Ради підприємців при облдержадміністрації з питань торгівлі та послуг Олександра Печаліна, президента медіа-корпорації «РІА» Олександра Човгана і керівника юридичної групи «Право 24» Романа Кукутя.

Темою обговорення представників бізнесу та експертів є перспективи розвитку підприємництва в Україні та регіоні, взаємодія з органами влади, напрями співпраці банків з суб'єктами середнього та малого бізнесу, можливості використання медіа-ресурсів і схеми врегулювання конфліктів.

Конференція стала першою в серії регіональних тематичних зустрічей, які ЦПРП планує провести для підприємців з метою підвищення їх економічної грамотності, інформування про можливості та перспективи підприємницької діяльності, створення передумов для виходу середнього та малого бізнесу із тіні і підвищення його ділової активності.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація