UA

OTP Bank відкрив у Луганську новий офіс

Другого листопада відбулося урочисте відкриття нового офісу Луганського регіонального відділення OTP Bank. Нині офіс розташований у центральній частині Луганська за адресою: вул. Шевченка, 4. При цьому в будівлі, де офіс банку розташовувався раніше, продовжує функціонувати відділення, де як і раніше надається весь комплекс послуг.

Нове відділення відповідає найвищим європейським вимогам комфорту і безпеки. Так, до послуг відвідувачів - спеціальна зона з цілодобовою охороною, де клієнти у будь-який час можуть зняти готівку або безкоштовно зателефонувати до Довідкового центру банку. Також на території банку розташована зручна автомобільна парковка.

«Історія нашого банку в Луганську розпочалася ще у 2003 році з відкриття представництва, що складалося всього з двох співробітників і розташовувалося у приміщенні площею 23 кв.м, - розповідає Олександр Герцик, керівник Луганського регіонального відділення. -
Сьогодні ж у Луганську та Луганській області працює 10 відділень, включаючи регіональне».

Важливо, що відкрилося не просто нове відділення, а власний офіс. Рішення придбати власну будівлю, за словами Олександра Герцика, було продиктоване зростанням кількості клієнтів, що вимагало від банку як збільшення кількості персоналу, так і розширення площ.

«Ми впевнені, що відсьогодні кількість наших клієнтів буде зростати ще динамічніше», - резюмував Олександр Герцик на урочистому відкритті другого листопада. Його оптимізм поділяє і член Правління OTP Bank Дмитро Білецький. «Сьогодні для нас очевидно, що наші майбутні успіхи в Україні нерозривно пов'язані з локомотивами вітчизняної економіки - бізнес-активними регіонами, і в першу чергу - східними регіонами. І сьогоднішнє відкриття нового відділення у Луганську - ще одне підтвердження цього», - заявив пан Білецький.

На урочистому відкритті нового регіонального відділення були присутні члени Правління OTP Bank, а також клієнти та партнери банку.

Луганське регіональне відділення OTP Bank було створене у 2003 році. За основними фінансовими показниками воно входить до десятки провідних банківських установ регіону. Так, його сукупний депозитний портфель складає 98,7 млн. грн., кредитний – 367,3 млн. грн. Клієнтська база цієї установи нараховує вже понад 10 тисяч клієнтів.

На базі регіонального відділення сьогодні успішно функціонують відділення у Луганську і в містах Луганської області, а саме в Алчевську, Лисичанську, Сєверодонецьку та Свердловську.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація