UA

Moody's поліпшило прогноз стабільності OTP Bank Україна

Міжнародне рейтингове агентство Moody's поліпшило прогноз рейтингу АТ «ОТП Банк» (Україна) з «негативного» до «стабільного».

Зокрема, прогноз рейтингу банку підвищився з B3 до B1. Зазначена рейтингова дія щодо банків була здійснена слідом  за аналогічною дією Moody's стосовно прогнозу рейтингу державних облігацій України в іноземній і національній валюті та депозитів в іноземній валюті (агентство змінило прогноз з "негативного" на "стабільний", підвищивши його до B1 для держоблігацій і B3 - для депозитів).

«Після підвищення прогнозу суверенного рейтингу України, аналогічне рішення Moody's стосовно рейтингів комерційних банків було цілком очікуваним для ринку. За умови подальшого поліпшення економічної ситуації у країні, ймовірно, що незабаром можна буде очікувати на підвищення не тільки прогнозу, а й самих міжнародних кредитних рейтингів України та українських банків, включаючи ОТП Банк », - вважають експерти банку.

Нагадаємо, що востаннє Moody's переглядало рейтинг фінансової стійкості OTP Bank 8 вересня 2009 року, знизивши його тоді з D до D-. Після цього агентство кілька разів змінювало прогноз рейтингу, підвищивши його зрештою до В3, а тепер - до В1.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація