UA

OTP Bank Україна виплатив останній транш синдикованого кредиту

OTP Bank Україна погасив другий транш синдикованого кредиту в сумі 37 млн. дол. США, наданого в 2008 році групою міжнародних банків-кредиторів. Кредитори вже підтвердили отримання основного боргу та відсотків у повному обсязі.

Нагадаємо, що організаторами синдикату в 2008 році виступили Raiffeisen Zentralbank Oesterreich Aktiengesellschaft та Bayerische Landesbank. Кредит на загальну суму в 100 млн. дол. США був структурований двома траншами. Перший транш строком на один рік у розмірі 63 млн. доларів США вже був успішно погашений у 2009 році. Другий транш на суму 37 млн. дол. США був наданий терміном на два роки і мав процентну ставку в розмірі Libor + 1.65%. Кредитні кошти використовувалися для фінансування проектів клієнтів OTP Bank і поповнення обігового капіталу банку.

«З виплатою цього траншу OTP Bank Україна виконав свої основні зобов'язання щодо погашення перед кредиторами до кінця року, - коментує Голова Правління OTP Bank Дмитро Зінков. - Своєчасне погашення кредиту ще раз доводить надійність OTP Bank і його готовність виконувати в строк всі свої зобов'язання незалежно від ринкової ситуації».

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація