UA

OTP Bank проводить акцію для нових корпоративних клієнтів «Успіх для бізнесу. Комфорт для персоналу»

OTP Bank проводить нову акцію, в рамках якої пропонує своїм клієнтам цілий комплекс продуктів та сервісів, які будуть цікаві і вигідні як для корпоративних клієнтів, так і для їх співробітників.

Так, з 20 вересня по 31 грудня  поточного року нові корпоративні клієнти та їх співробітники - держателі зарплатних карток, за умови підписання договору про відкриття рахунку упродовж акційного періоду, отримують спеціальні умови обслуговування: безкоштовне відкриття поточного рахунку, активація системи «Клієнт-Банк» та послуги «Інтернет-банкінг» всього за 10 грн.,  відкриття зарплатного проекту та випуск корпоративних карток Visa Business або MC Business на акційних умовах.

Співробітники компанії-клієнта - держателі зарплатних карток, мають можливість безкоштовно оформити кредитну картку Visa Classic або Visa Gold, підключитися до OTPdirekt та користуватися всіма перевагами інтернет-банкінгу всього за 60 грн., а також отримати додатковий відсоток до депозитного рахунку.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація