UA

OTP Bank проводить акцію для нових корпоративних клієнтів «Успіх для бізнесу. Комфорт для персоналу»

OTP Bank проводить нову акцію, в рамках якої пропонує своїм клієнтам цілий комплекс продуктів та сервісів, які будуть цікаві і вигідні як для корпоративних клієнтів, так і для їх співробітників.

Так, з 20 вересня по 31 грудня  поточного року нові корпоративні клієнти та їх співробітники - держателі зарплатних карток, за умови підписання договору про відкриття рахунку упродовж акційного періоду, отримують спеціальні умови обслуговування: безкоштовне відкриття поточного рахунку, активація системи «Клієнт-Банк» та послуги «Інтернет-банкінг» всього за 10 грн.,  відкриття зарплатного проекту та випуск корпоративних карток Visa Business або MC Business на акційних умовах.

Співробітники компанії-клієнта - держателі зарплатних карток, мають можливість безкоштовно оформити кредитну картку Visa Classic або Visa Gold, підключитися до OTPdirekt та користуватися всіма перевагами інтернет-банкінгу всього за 60 грн., а також отримати додатковий відсоток до депозитного рахунку.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація