UA

OTP Bank не планує збільшувати капітал до кінця року

За словами голови Правління OTP Bank Дмитра Зінкова, фінустанова, яку він очолює, до кінця року не планує нарощувати свій капітал.

«Наш банк сьогодні працює в умовах зайвої капіталізації. Досить сказати, що норматив адекватності капіталу в OTP Bank перевищує 20%, і це в той час, коли Нацбанк вимагає, щоб він не опускався нижче 10%», — підкреслив він.

За словами Дмитра Зінкова, результати стрес-тестування, що було проведено аудиторами Нацбанку за  методиками МВФ, довели, що OTP Bank не потребує додаткової капіталізації.

«Це свідчить про те, що банк вистоїть, навіть якщо економіка України зазнає стресової ситуації. І саме тому, ми не бачимо потреби в додатковій капіталізації. За нашими підрахунками, нинішнього капіталу нам в 2010 р. вистачатиме для збільшення своїх активів удвічі», — сказав він.

Єдина умова, за якої OTP Bank готовий сьогодні розглядати питання додаткової капіталізації — це стрімке зростання обсягів кредитування української економіки. У міру збільшення попиту на кредитні ресурси з боку платоспроможних позичальників, банк, у разі потреби, готовий нарощувати свій капітал.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація