UA

Підведені підсумки конкурсу «Місто квітів» у м. Івано-Франківську

5 вересня на Вічевому майдані відбулося нагородження переможців конкурсу «Місто квітів». Проект був  ініційований у рамках екологічного вектору програми корпоративної соціальної відповідальності АТ «ОТП Банк» за підтримки міської влади та бізнесу.

Переможців було обрано серед  58 учасників конкурсу:

  • 1-ше місце — Зень Лідія Іванівна, яка отримала ноутбук від НТО «Комплект» та поліс добровільного страхування майна «Дім і все, що в НІМ» від СК «UNIQA» на повну вартість майна.
  • 2-ге місце — Петришин Марія Петрівна, вона отримала цифровий фотоапарат від ТЦ «Метро», а також поліс добровільного страхування майна «Перший ризик» на суму відповідальності 100 тис. грн. від СК «UNIQA».
  • 3-тє місце — Молотковський Василь Степанович, він отримав сертифікат на 10 відвідувань театру кіно «Люм'єр» на двох і поліс добровільного страхування майна на суму відповідальності 70 тис. грн. від СК «UNIQA».

«Ми любимо Івано-Франківськ і намагаємося разом об’єднати всіх, хто прагне підкреслити неповторність і красу рідного міста. Для ОТП Банку цінно, що при проведенні конкурсу ми відчули підтримку від жителів міста», - відзначив Олег Володимирович Наворенський, керуючий регіональним відділенням АТ «ОТП Банк» у м. Івано-Франківську.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація