UA

OTP Bank спільно з міжнародною платіжною системою Visa International проводить нову акцію - «З карткою Visa від OTP Bank на відпочинок до моря!»

OTP Bank спільно з міжнародною платіжною системою Visa International проводить нову акцію – «З карткою Visa від OTP Bank на відпочинок до моря!». За її умовами, кожний держатель платіжної картки Visa, емітованої OTP Bank, який у період з 1 серпня по 30 вересня поточного року розрахується за допомогою картки за товари та послуги на суму не менш ніж 100 грн. (або 25 доларів США), отримує можливість виграти грошовий приз у розмірі 3 тис. грн., що будуть перераховані на його рахунок, а також головний приз акції – туристичний сертифікат на суму 15 тис. грн.  За цим сертифікатом впродовж строку його дії переможець зможе отримати будь-яку туристичну путівку на суму сертифіката в туристичному агентстві, зазначеному на сертифікаті.

Визначення володарів грошового призу проходитиме щотижня шляхом випадкового вибору однієї трансакції з усіх трансакцій, здійснених протягом кожного акційного тижня. Кількість виграшів одного учасника акції є необмеженою.

Нагадаємо, що OTP Bank є асоційованим членом міжнародної платіжної системи Visa International. На сьогоднішній день банком емітовано понад  85 тисяч карток Visa.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація