UA

OTP Bank спільно з міжнародною платіжною системою Visa International проводить нову акцію - «З карткою Visa від OTP Bank на відпочинок до моря!»

OTP Bank спільно з міжнародною платіжною системою Visa International проводить нову акцію – «З карткою Visa від OTP Bank на відпочинок до моря!». За її умовами, кожний держатель платіжної картки Visa, емітованої OTP Bank, який у період з 1 серпня по 30 вересня поточного року розрахується за допомогою картки за товари та послуги на суму не менш ніж 100 грн. (або 25 доларів США), отримує можливість виграти грошовий приз у розмірі 3 тис. грн., що будуть перераховані на його рахунок, а також головний приз акції – туристичний сертифікат на суму 15 тис. грн.  За цим сертифікатом впродовж строку його дії переможець зможе отримати будь-яку туристичну путівку на суму сертифіката в туристичному агентстві, зазначеному на сертифікаті.

Визначення володарів грошового призу проходитиме щотижня шляхом випадкового вибору однієї трансакції з усіх трансакцій, здійснених протягом кожного акційного тижня. Кількість виграшів одного учасника акції є необмеженою.

Нагадаємо, що OTP Bank є асоційованим членом міжнародної платіжної системи Visa International. На сьогоднішній день банком емітовано понад  85 тисяч карток Visa.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація