UA

OTP Bank запровадив новий сервіс для держателів платіжних карток VISA та Master Card – програму «Додатковий захист»

OTP Bank пропонує клієнтам-держателям платіжних карток VISA та MasterCard скористатися новим сервісом, створеним спеціально для клієнтів банку, – програмою «Додатковий захист» від страхової компанії «Кардіф».

Програма передбачає страхування ризиків, пов’язаних з використанням платіжної картки, емітованої OTP Bank, по таких випадках, як:

  • шахрайські операції з використанням картки або інформації про неї;
  • викрадення готівки, знятої у банкоматі;
  • викрадення товару, оплаченого карткою;
  • втрата або викрадення картки;
  • особисте страхування держателя платіжної картки.

Залежно від типу випущеної картки клієнт може обрати одну з трьох опцій страхування:

  • «Лояльну» (для карток Visa Electron, Maestro);
  • «Стандартну» (для карток Visa Debit Classic, MasterCard Standard, Visa Credit Classic);
  • «Престижну» (для карток Visa Credit Gold, Visa Debit Gold, MasterCard Gold).

Придбати програму «Додатковий захист» може як основний держатель картки, так і держателі додаткових карток. Дана послуга діє на постійній основі та надається ексклюзивно клієнтам OTP Bank.


Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація