UA

OTP Bank запровадив новий сервіс для держателів платіжних карток VISA та Master Card – програму «Додатковий захист»

OTP Bank пропонує клієнтам-держателям платіжних карток VISA та MasterCard скористатися новим сервісом, створеним спеціально для клієнтів банку, – програмою «Додатковий захист» від страхової компанії «Кардіф».

Програма передбачає страхування ризиків, пов’язаних з використанням платіжної картки, емітованої OTP Bank, по таких випадках, як:

  • шахрайські операції з використанням картки або інформації про неї;
  • викрадення готівки, знятої у банкоматі;
  • викрадення товару, оплаченого карткою;
  • втрата або викрадення картки;
  • особисте страхування держателя платіжної картки.

Залежно від типу випущеної картки клієнт може обрати одну з трьох опцій страхування:

  • «Лояльну» (для карток Visa Electron, Maestro);
  • «Стандартну» (для карток Visa Debit Classic, MasterCard Standard, Visa Credit Classic);
  • «Престижну» (для карток Visa Credit Gold, Visa Debit Gold, MasterCard Gold).

Придбати програму «Додатковий захист» може як основний держатель картки, так і держателі додаткових карток. Дана послуга діє на постійній основі та надається ексклюзивно клієнтам OTP Bank.


Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація