UA

Визначено першого переможця загальнонаціональної акції «Грошові перекази з OTP Bank»

Визначено першого переможця загальнонаціональної акції для приватних клієнтів «Грошові перекази з OTP Bank». Так, за результатами розіграшу, що відбувся 10 червня цього року, володаркою грошового призу у розмірі 1 тисячі гривень стала Тетяна Іванівна Свірідовська.

Нагадаємо, що за умовами акції, кожний клієнт, який у період з 01 травня по 31 грудня 2010 року відправить або отримає хоча б один грошовий переказ у будь-якій установі АТ «ОТП Банк» за допомогою однієї з систем грошових переказів, з якими співпрацює банк, матиме можливість виграти щомісячний грошовий приз у розмірі 1 тисячі гривень, що будуть перераховані на його поточний рахунок у національній валюті. Участь у розіграші грошового призу бере кожний переказ. Відповідно, чим більше переказів здійснить клієнт, тим більше у нього шансів отримати грошовий приз. Кількість виграшів одного учасника акції необмежена.

Клієнти, які протягом дії акції здійснять принаймні три перекази, матимуть можливість виграти головний грошовий приз у розмірі 10 тисяч гривень, розіграш якого відбудеться 13 січня 2011 року.

Визначення переможця проходить щомісяця шляхом випадкового вибору одного переказу з електронної бази даних цифрових кодів переказів, здійснених учасниками у період проведення акції.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація