UA

Визначено першого переможця загальнонаціональної акції «Грошові перекази з OTP Bank»

Визначено першого переможця загальнонаціональної акції для приватних клієнтів «Грошові перекази з OTP Bank». Так, за результатами розіграшу, що відбувся 10 червня цього року, володаркою грошового призу у розмірі 1 тисячі гривень стала Тетяна Іванівна Свірідовська.

Нагадаємо, що за умовами акції, кожний клієнт, який у період з 01 травня по 31 грудня 2010 року відправить або отримає хоча б один грошовий переказ у будь-якій установі АТ «ОТП Банк» за допомогою однієї з систем грошових переказів, з якими співпрацює банк, матиме можливість виграти щомісячний грошовий приз у розмірі 1 тисячі гривень, що будуть перераховані на його поточний рахунок у національній валюті. Участь у розіграші грошового призу бере кожний переказ. Відповідно, чим більше переказів здійснить клієнт, тим більше у нього шансів отримати грошовий приз. Кількість виграшів одного учасника акції необмежена.

Клієнти, які протягом дії акції здійснять принаймні три перекази, матимуть можливість виграти головний грошовий приз у розмірі 10 тисяч гривень, розіграш якого відбудеться 13 січня 2011 року.

Визначення переможця проходить щомісяця шляхом випадкового вибору одного переказу з електронної бази даних цифрових кодів переказів, здійснених учасниками у період проведення акції.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація