UA

OTP Bank відновив кредитування на купівлю автомобілів

OTP Bank відновив кредитування на купівлю автомобілів для фізичних осіб. Валютою кредиту виступає гривня, його максимальний розмір становить 240 тис. грн., а початковий внесок - не менше 40% від вартості авто. Кредити надаються терміном до 5 років. При цьому передбачається кредитування виключно нових автівок іноземного виробництва (за винятком авто, виготовлених у Китаї, Ірані, Індії, країнах СНД, а також машин марки Daewoo).

Крім того, OTP Bank розробив новий порядок акредитації автосалонів і співпраці з ними. Наразі у банку акредитовано вже понад 55 автосалонів по всій Україні.

Як зазначає член Правління OTP Bank Дмитро Білецький, ринок автокредитів сьогодні динамічно розвивається і фактично є єдиним «драйвером» роздрібного кредитування. «Детальне дослідження існуючих пропозицій на ринку автокредитування, використання великого власного досвіду, уроки, що ми винесли з кризи, дозволили банку розробити і запропонувати оновлений кредит на придбання нових автомобілів. Він передбачає консервативні ризик-параметри, проте лояльну для клієнта ціну без додаткових витрат і прихованих комісій», - підкреслює Дмитро Білецький.   

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація