UA

Фінансовий результат OTP Group у 1-му кварталі 2010 р. перевершив очікування експертів

Консолідований фінансовий результат OTP Group після сплати податку в 1-му кварталі поточного року становив 42 400 млн. угорських форинтів, що більш ніж удвічі перевищує результат 4-го кварталу 2009 року і перевершує показники за аналогічний період минулого року. Прибуток до оподаткування становив 54,2 млрд. форинтів, що на 120% вище, ніж у попередньому кварталі.

Коефіцієнт достатності капіталу Групи відповідно до міжнародних стандартів фінансової звітності (IFRS) збільшився на 2,3% порівняно з минулим роком і наприкінці березня досяг 17,5%. Коефіцієнт достатності капіталу першого порядку (Tier 1) становив 13,8% (+3,6 процентних пункти порівняно з минулим роком). Обидва показники суттєво перевершують аналогічні у конкурентів. Консолідований коефіцієнт достатності капіталу угорського OTP Bank Plc. досяг 17,6%, що на 5,3% вище, ніж у звітний період минулого року. Чистий фінансовий результат Банку в 1-му кварталі поточного року становив 40,3 млрд. угорських форинтів.

Більшість дочірніх структур OTP Group успішно долають негативні наслідки кризи, демонструючи позитивні фінансові результати. Так, чистий прибуток українського АТ «ОТП Банк» у 1-му кварталі 2010 року становив 87,3 млн. грн. До прибуткової діяльності банк зміг повернутися завдяки якісному управлінню витратами, а також ефективній роботі з проблемною заборгованістю.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація