UA

OTP Bank увійшов у п'ятірку лідерів рейтингу банків, картками яких платив Уанет в I-му кварталі 2010 р.

OTP Bank посів четверте місце в ТОП-10 українських банків, власники карток яких оплачували покупки та послуги у вітчизняному сегменті інтернету в I-му кварталі поточного року. Організаторами рейтингу виступили редакція електронного видання MoneyNews і Міжбанківська система електронної доставки та оплати рахунків Portmone.com. У рамках дослідження були проаналізовані дані по трансакціях за I-й квартал 2010 року понад сімдесяти українських банків.

За словами директора Portmone.com Ігоря Горіна, дана вибірка є досить репрезентативною. «Про це свідчать дані, представлені НБУ: так, за підсумками 1-го кварталу 2010 р. в Україні було проведено 24 млн. безготівкових операцій з платіжними картками, емітованими українськими банками. За вказаний період у системі Portmone.com було здійснено понад 2,1 млн. успішних трансакцій, що становить 9% від усіх безготівкових операцій за платіжними картками», - зазначає він.

Нагадаємо, що за підсумками IV-го кварталу минулого року OTP Bank посів п'яте місце в даному рейтингу.

Через корпоративний сайт OTP Bank власники платіжних карток, емітованих банком, мають можливість поповнювати рахунки мобільних операторів і купувати ваучери операторів мобільного зв'язку, Інтернет-провайдерів та IP-телефонії. З початку поточного року було проведено близько 43 тисяч таких трансакцій на загальну суму 1,5 млн. грн.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація