UA

OTP Bank увійшов у п'ятірку лідерів рейтингу банків, картками яких платив Уанет в I-му кварталі 2010 р.

OTP Bank посів четверте місце в ТОП-10 українських банків, власники карток яких оплачували покупки та послуги у вітчизняному сегменті інтернету в I-му кварталі поточного року. Організаторами рейтингу виступили редакція електронного видання MoneyNews і Міжбанківська система електронної доставки та оплати рахунків Portmone.com. У рамках дослідження були проаналізовані дані по трансакціях за I-й квартал 2010 року понад сімдесяти українських банків.

За словами директора Portmone.com Ігоря Горіна, дана вибірка є досить репрезентативною. «Про це свідчать дані, представлені НБУ: так, за підсумками 1-го кварталу 2010 р. в Україні було проведено 24 млн. безготівкових операцій з платіжними картками, емітованими українськими банками. За вказаний період у системі Portmone.com було здійснено понад 2,1 млн. успішних трансакцій, що становить 9% від усіх безготівкових операцій за платіжними картками», - зазначає він.

Нагадаємо, що за підсумками IV-го кварталу минулого року OTP Bank посів п'яте місце в даному рейтингу.

Через корпоративний сайт OTP Bank власники платіжних карток, емітованих банком, мають можливість поповнювати рахунки мобільних операторів і купувати ваучери операторів мобільного зв'язку, Інтернет-провайдерів та IP-телефонії. З початку поточного року було проведено близько 43 тисяч таких трансакцій на загальну суму 1,5 млн. грн.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація