UA

OTP Bank пропонує клієнтам новий продукт – дебетну платіжну картку Visa Gold

OTP Bank пропонує клієнтам новий продукт – елітну платіжну картку Visa Gold Debit. Держателі цих карток мають можливість відкривати карткові рахунки у гривні або доларах США, отримувати готівку в касах банку, пунктах видачі готівки або в банкоматах як в Україні, так і у будь-якій країні світу, а також у банкоматах OTP Group за єдиним тарифом 0,8%, сплачувати за товари та послуги в більш ніж 13 мільйонах закладів торгівлі та послуг у всьому світі, отримувати додатковий дохід у вигляді відсотків, що нараховуються банком на залишок грошових коштів на картковому рахунку.

Крім того, держателі Visa Gold Debit можуть бронювати та купувати авіаквитки, бронювати номер у готелі або автомобіль, здійснювати розрахунки в мережі Інтернет, поповнювати рахунки мобільних операторів і купувати ваучери операторів мобільного зв’язку,  Інтернет-провайдерів і IP-телефонії через сайт банку. Держателі карток також мають можливість скористатися системою знижок у рамках Програми Преміальних пропозицій від міжнародної платіжної системи Visa International. Водночас їм надаються послуги термінової заміни картки та екстреної видачі готівки у разі втрати або пошкодження картки за кордоном. За власним бажанням можна оформити додаткову картку на своє ім’я або ім’я довірених осіб.

OTP Bank є асоційованим членом міжнародної платіжної системи Visa International. На сьогоднішній день банком емітовано понад 75 тисяч карток Visa.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація