UA

У першому кварталі поточного року кількість грошових переказів в OTP Bank зросла втричі

З початку поточного року кількість трансакцій за грошовими переказами в OTP Bank досягла 8,4 тисяч. При цьому тільки в березні було здійснено близько 3,5 тисяч таких операцій, що є рекордним для банку показником.

Як зазначає начальник управління роздрібного бізнесу банку Олексій Руднєв, у той час як ринок грошових переказів в Україні стагнує (у 2009 році він скоротився більш ніж на 10%), OTP Bank зумів істотно збільшити свою частку в цьому сегменті бізнесу. «Так, кількість переказів, здійснених за участю банку в першому кварталі нинішнього року, зросла в три рази порівняно з аналогічним періодом минулого року», - підкреслює він.

Нагадаємо, що наразі OTP Bank надає послуги шести систем грошових переказів - Western Union, MoneyGram, PrivatMoney, Anelik, Allure і Unistream, що охоплюють усі основні трансакційні коридори і покривають усю земну кулю.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація