UA

У першому кварталі поточного року кількість грошових переказів в OTP Bank зросла втричі

З початку поточного року кількість трансакцій за грошовими переказами в OTP Bank досягла 8,4 тисяч. При цьому тільки в березні було здійснено близько 3,5 тисяч таких операцій, що є рекордним для банку показником.

Як зазначає начальник управління роздрібного бізнесу банку Олексій Руднєв, у той час як ринок грошових переказів в Україні стагнує (у 2009 році він скоротився більш ніж на 10%), OTP Bank зумів істотно збільшити свою частку в цьому сегменті бізнесу. «Так, кількість переказів, здійснених за участю банку в першому кварталі нинішнього року, зросла в три рази порівняно з аналогічним періодом минулого року», - підкреслює він.

Нагадаємо, що наразі OTP Bank надає послуги шести систем грошових переказів - Western Union, MoneyGram, PrivatMoney, Anelik, Allure і Unistream, що охоплюють усі основні трансакційні коридори і покривають усю земну кулю.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація