UA

OTP Bank спільно з одним з найкращих столичних фітнес-клубів проводять святкову весняну акцію для клієнтів Private banking

У період з 1 березня по 1 квітня поточного року в рамках програми «Private Banking Partnership» клієнти Private banking OTP Bank отримують унікальну можливість зробити собі та своїм коханим подарунок. Завдяки новому партнеру банка - елітному фітнес-клубу «Фаворит V.I.P. Клуб» - клієнти можуть здійснити гостьовий візит до Клубу в якості VIP-гостя, що включає, зокрема, заняття із персональним тренером, а також придбати подарунковий сертифікат на проведення СПА-дня зі спеціальними бонусами і приємними сюрпризами до весняних свят.

«Наші клієнти - це активні люди, які цінують свій час і приділяють серйозну увагу питанням краси та здоров'я, що з приходом весни стають вкрай актуальними. Ми раді тому, що спільно з нашим партнером можемо запропонувати їм додаткові можливості для вдосконалення своєї фізичної форми», - зазначає начальник відділу приватного банківського обслуговування OTP Bank Олена Колосвєтова. - «У 2009 році в рамках програми «Private Banking Partnership» ми запропонували нашим клієнтам низку нестандартних для банківського сектора програм, серед яких - організація подорожей, юридичне консультування, а також спеціальні страхові програми. У цьому році ми плануємо розвивати співробітництво з нашими партнерами і радувати наших клієнтів новими цікавими послугами», - підкреслює вона.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація