UA

OTP Bank спільно з одним з найкращих столичних фітнес-клубів проводять святкову весняну акцію для клієнтів Private banking

У період з 1 березня по 1 квітня поточного року в рамках програми «Private Banking Partnership» клієнти Private banking OTP Bank отримують унікальну можливість зробити собі та своїм коханим подарунок. Завдяки новому партнеру банка - елітному фітнес-клубу «Фаворит V.I.P. Клуб» - клієнти можуть здійснити гостьовий візит до Клубу в якості VIP-гостя, що включає, зокрема, заняття із персональним тренером, а також придбати подарунковий сертифікат на проведення СПА-дня зі спеціальними бонусами і приємними сюрпризами до весняних свят.

«Наші клієнти - це активні люди, які цінують свій час і приділяють серйозну увагу питанням краси та здоров'я, що з приходом весни стають вкрай актуальними. Ми раді тому, що спільно з нашим партнером можемо запропонувати їм додаткові можливості для вдосконалення своєї фізичної форми», - зазначає начальник відділу приватного банківського обслуговування OTP Bank Олена Колосвєтова. - «У 2009 році в рамках програми «Private Banking Partnership» ми запропонували нашим клієнтам низку нестандартних для банківського сектора програм, серед яких - організація подорожей, юридичне консультування, а також спеціальні страхові програми. У цьому році ми плануємо розвивати співробітництво з нашими партнерами і радувати наших клієнтів новими цікавими послугами», - підкреслює вона.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація