UA

OTP Bank проводить акцію для нових корпоративних клієнтів

У період з 1 березня по 31 травня поточного року всі нові корпоративні клієнти OTP Bank, які відкрили в банку свій перший поточний рахунок, отримують унікальну можливість здійснювати операції купівлі/продажу іноземної валюти з комісією 0% протягом наступних трьох місяців з дня підписання відповідного договору. При цьому вартість відкриття поточного рахунку та встановлення системи «Клієнт-банк» становить лише 1 гривню за кожну послугу. Купівля/продаж іноземної валюти здійснюватиметься за реальним ринковим курсом без будь-яких прихованих комісій.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація