UA

OTP Bank проводить акцію для нових корпоративних клієнтів

У період з 1 березня по 31 травня поточного року всі нові корпоративні клієнти OTP Bank, які відкрили в банку свій перший поточний рахунок, отримують унікальну можливість здійснювати операції купівлі/продажу іноземної валюти з комісією 0% протягом наступних трьох місяців з дня підписання відповідного договору. При цьому вартість відкриття поточного рахунку та встановлення системи «Клієнт-банк» становить лише 1 гривню за кожну послугу. Купівля/продаж іноземної валюти здійснюватиметься за реальним ринковим курсом без будь-яких прихованих комісій.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація