UA

Компанія Dell визнала спільну розробку OTP Bank і МіроМІКС Юнайтед найкращим проектом в області віртуалізації IT-інфраструктури

У 2009 році OTP Bank спільно з компанією «МіроМІКС Юнайтед» успішно завершили побудову катастрофостійких центрів обробки даних на базі систем зберігання та блейд серверів компанії Dell з використанням технологій віртуалізації серверів. Керівництво компанії визнало цю розробку найкращим проектом минулого року в області віртуалізації IT-інфраструктури.

Як зазначає член Правління OTP Bank Лілія Лазепко, катастрофостійкі центри обробки даних необхідні банку для підвищення рівня надійності IT-інфраструктури, банківських систем і бізнес-процесів, що сприятиме зростанню довіри клієнтів до нашого фінансового інституту. «В умовах тривалої кризи довіри до банків, крім загальноприйнятих, існує і ще один об'єктивний критерій оцінки успішності й надійності банку, а саме - наявність у нього ефективної, оптимальної, стійкої до надзвичайних ситуацій IT-інфраструктури, що гарантує виконання всіх бізнес-процесів фінансової установи», - підкреслює Лілія Лазепко.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація