UA

Компанія Dell визнала спільну розробку OTP Bank і МіроМІКС Юнайтед найкращим проектом в області віртуалізації IT-інфраструктури

У 2009 році OTP Bank спільно з компанією «МіроМІКС Юнайтед» успішно завершили побудову катастрофостійких центрів обробки даних на базі систем зберігання та блейд серверів компанії Dell з використанням технологій віртуалізації серверів. Керівництво компанії визнало цю розробку найкращим проектом минулого року в області віртуалізації IT-інфраструктури.

Як зазначає член Правління OTP Bank Лілія Лазепко, катастрофостійкі центри обробки даних необхідні банку для підвищення рівня надійності IT-інфраструктури, банківських систем і бізнес-процесів, що сприятиме зростанню довіри клієнтів до нашого фінансового інституту. «В умовах тривалої кризи довіри до банків, крім загальноприйнятих, існує і ще один об'єктивний критерій оцінки успішності й надійності банку, а саме - наявність у нього ефективної, оптимальної, стійкої до надзвичайних ситуацій IT-інфраструктури, що гарантує виконання всіх бізнес-процесів фінансової установи», - підкреслює Лілія Лазепко.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація