UA

Визначено останнього переможця загальнонаціональної акції OTP Bank «10 шансів виграти 10 000 гривень до 2010 року»

Визначено останнього переможця загальнонаціональної акції по строкових депозитах для приватних клієнтів «10 шансів виграти 10 000 гривень до 2010 року», що проводив OTP Bank. Так, за результатами розіграшу, що відбувся 10 лютого цього року, володаркою грошового призу у розмірі 10 тисяч гривень стала Голуб Наталя Віталіївна з міста Миколаєва.  

Нагадаємо, що за умовами акції, кожний клієнт, який у період з 01 грудня 2009 року по 05 лютого 2010 року розмістив у будь-якій установі АТ «ОТП Банк» строковий депозит, мав можливість виграти грошовий приз у розмірі 10 тисяч гривень, що згодом перераховувалися на його поточний рахунок у національній валюті.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація