UA

У четвертому кварталі 2009 року портфель вкладів приватних клієнтів OTP Bank перевищив 3,7 млрд. грн.

Станом на 1-е січня поточного року портфель вкладів приватних клієнтів OTP Bank досяг 3,72 млрд. грн. Протягом 2009 року банк збільшив свою ринкову частку майже на 40% - до 1,8%, що є рекордним для нього показником.

У порівнянні з результатами 2008 року змінилися валютні уподобання приватних вкладників: через збільшення недовіри до національної валюти зменшилася частка гривневих депозитів - з 29% до 22%, а частка депозитів в доларах США, навпаки, збільшилася з 43% до 52%. Частка внесків у євро в загальній структурі депозитного портфеля незначно зменшилася - на 1,7%.

OTP Bank є одним з найнадійніших банків України. За підсумками 2009 року показник адекватності його регулятивного капіталу значно перевищує нормативний і становить 17,77% (нормативне значення - не менше 10%). Поточна ліквідність дорівнює 72,63% при нормативній вимозі не менше 40%.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація