UA

У четвертому кварталі 2009 року портфель вкладів приватних клієнтів OTP Bank перевищив 3,7 млрд. грн.

Станом на 1-е січня поточного року портфель вкладів приватних клієнтів OTP Bank досяг 3,72 млрд. грн. Протягом 2009 року банк збільшив свою ринкову частку майже на 40% - до 1,8%, що є рекордним для нього показником.

У порівнянні з результатами 2008 року змінилися валютні уподобання приватних вкладників: через збільшення недовіри до національної валюти зменшилася частка гривневих депозитів - з 29% до 22%, а частка депозитів в доларах США, навпаки, збільшилася з 43% до 52%. Частка внесків у євро в загальній структурі депозитного портфеля незначно зменшилася - на 1,7%.

OTP Bank є одним з найнадійніших банків України. За підсумками 2009 року показник адекватності його регулятивного капіталу значно перевищує нормативний і становить 17,77% (нормативне значення - не менше 10%). Поточна ліквідність дорівнює 72,63% при нормативній вимозі не менше 40%.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація