UA

Регіональному відділенню OTP Bank у м. Черкаси виповнилося 4 роки

1 лютого Черкаському регіональному відділенню (до травня 2009 року - Черкаська філія OTP Bank) виповнилося чотири роки. За цей час відділенню вдалося досягти вражаючих результатів своєї діяльності та увійти до трійки лідерів за основними показниками серед п’ятдесяти банківських установ регіону. Наразі його загальна клієнтська база нараховує понад 4500 клієнтів.

У 2009 року сукупний депозитний портфель Черкаського регіонального відділення OTP Bank у порівнянні з результатом 2008 року збільшився майже на 70% і досяг 42 млн. грн., що свідчить про високу ступінь довіри до цієї установи з боку мешканців області. Кредитний портфель становить майже 700 млн. грн.

На базі регіонального відділення успішно функціонують відділення «Університетське» та «Хрещатик» у Черкасах, відділення в м. Сміла, а також представництво в Умані.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація