UA

Компанія «ОТП Лізинг» спільно з «Ауді Центр Київ Юг» та СК «Наста» проводять акцію з фінансування автомобілів «Ауді» в лізинг

Компанія «ОТП Лізинг» спільно з офіційним дилером Audi AG в Україні «Ауді Центр Київ Юг» та страховою компанією «Наста» проводять нову акцію з фінансування в лізинг усього модельного ряду автомобілів Ауді для приватних клієнтів за зниженими відсотковими ставками.

Так, за умовами акції, відсоткова ставка з лізингу в гривні терміном на один рік становить 0%, на два роки - 13%, на три - 17,5%  і на чотири - 19,7%. Авансовий платіж становить 45% від вартості автомобіля. Одноразова комісія - 1,2% від вартості авто. Схема платежів - ануїтетна. Страховий тариф - 7,05% від вартості автівки. Безумовна франшиза - 0% за всіма ризиками. Акція стартує 01лютого.

Лізингова компанія ТОВ «ОТП Лізинг» було засновано в червні 2008 року як дочірнє підприємство АТ «ОТП Банк». Основним напрямом діяльності компанії, яка здійснюється відповідно до ліцензії Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України, є надання послуг з фінансового лізингу. ТОВ «ОТП Лізинг» входить до мережі лізингових компаній Групи ОТП, що оперують на ринках країн Центральної та Східної Європи, а також є членом Асоціації «Українське об'єднання лізингодавців».

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація