UA

OTP Bank запровадив нову послугу – поповнення власних поточних і карткових рахунків клієнтів через банкомат (Cash-In)

OTP Bank запровадив нову послугу - поповнення власних поточних і карткових рахунків клієнтів через банкомат (Cash-In). Відтепер клієнти мають можливість поповнювати свої рахунки, відкриті в банку, не лише через касу, а й з використанням пристрою Cash-In, що встановлено в банкоматах  АТ «ОТП Банк».

Cash-In – депозитна функція банкомату, яка дозволяє клієнтам цілодобово здійснювати поповнення власних поточних, карткових рахунків, а також вносити кошти для подальшого погашення кредитної заборгованості. Поповнення рахунку можливе за наявності активної приватної або зарплатної платіжної картки та інформації щодо повного номеру рахунку, який має бути поповнений. Поповнення рахунків здійснюється без комісії. Послуга Cash-In передбачає можливість внесення готівки у національній валюті, а також у доларах США та євро.
Детальнішу інформацію про дану послугу можна отримати, звернувшись до Довідкового центру банка за телефонами: 044 490 05 26 (цілодобово), 0-800-300-051(цілодобово, усі дзвінки зі стаціонарних телефонів в Україні – безкоштовні).

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація