UA

OTP Bank відкрив он-лайн приймальню на порталі Maanimo.com

8 грудня на фінансовому порталі Maanimo.com почав працювати фінансовий онлайн-консультант, де наші експерти надають консультації з різних питань банківської сфери.

Будь-який читач Maanimo.com зможе поставити запитання представнику ОТП Банка й протягом одного робочого дня отримати на нього відповідь. Він розміщений у відкритому режимі на http://maanimo.com/otp.

Читачі ресурсу мають можливість отримувати професійні консультації щодо управління особистими фінансами, питань малого та середнього бізнесу, а також корпоративного сектора. Відвідувачі також можуть поставити запитання експертам про стан фінансового ринку, макроекономічні тенденції, тощо.

Виняток становитимуть лише питання, що відносяться до діяльності сторонніх структур - конкретних банків і юридичних осіб.

Сподіваємося, клієнтам та партнерам Банка буде цікаво ознайомитися з думкою наших експертів!

Акціонерне товариство «ОТП Банк» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП Банк» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал» та ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.