UA

OTP Bank відкрив он-лайн приймальню на порталі Maanimo.com

8 грудня на фінансовому порталі Maanimo.com почав працювати фінансовий онлайн-консультант, де наші експерти надають консультації з різних питань банківської сфери.

Будь-який читач Maanimo.com зможе поставити запитання представнику ОТП Банка й протягом одного робочого дня отримати на нього відповідь. Він розміщений у відкритому режимі на http://maanimo.com/otp.

Читачі ресурсу мають можливість отримувати професійні консультації щодо управління особистими фінансами, питань малого та середнього бізнесу, а також корпоративного сектора. Відвідувачі також можуть поставити запитання експертам про стан фінансового ринку, макроекономічні тенденції, тощо.

Виняток становитимуть лише питання, що відносяться до діяльності сторонніх структур - конкретних банків і юридичних осіб.

Сподіваємося, клієнтам та партнерам Банка буде цікаво ознайомитися з думкою наших експертів!

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація