UA

OTP Bank отримав субординовану позику в розмірі 30 млн. доларів США

Український OTP Bank отримав від своєї материнської структури - найбільшого угорського банку OTP Bank Plc. - субординований кредит у розмірі 30 млн. доларів США терміном на 7 років. Дану позику надано відповідно до плану капіталізації банку на поточний рік, узгодженому з OTP Bank Plc. і Національним банком України.

Після необхідної реєстрації в НБУ залучені кошти будуть включені в капітал другого рівня OTP Bank, що підвищить фінансову стійкість банку й слугуватиме додатковою гарантією виконання його зобов’язань перед своїми клієнтами. Акціонер банку підтверджує свою готовність й надалі підтримувати капітал українського банку на необхідному рівні.

«Незважаючи на те, що Угорщину вважали однією з найбільш вразливих по відношенню до економічної кризи країн, рівень капіталізації і ліквідність OTP Bank Plc. залишалися стабільно високими протягом усього цього часу. Тому ми отримували і продовжуємо отримувати підтримку від материнського банку», - говорить голова Правління OTP Bank Дмитро Зінков. - «З початку поточного року ми вже залучили від акціонера 100 млн. грн. на збільшення акціонерного капіталу та 50 млн. дол. у вигляді субординованої позики».

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація