UA

OTP Bank отримав подяку за участь у підготовці важливого законопроекту

OTP Bank взяв активну участь в опрацюванні проекту Закону про внесення змін до Закону України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом». Даний законопроект за результатами розгляду у другому читанні було прийнято Верховною Радою в цілому як закон.

У зв’язку з цим народний депутат України, перший заступник голови парламентського Комітету з питань фінансів і банківської діяльності Станіслав Аржевітін висловив фахівцям OTP Bank свою особливу подяку, відзначивши їхню принципову позицію, вміння працювати в команді та відстоювати особисту думку. Завдяки цьому, зазначає пан Аржевітін у своєму листі на ім’я голови Правління банку Дмитра Зінкова, ними було надано практичну допомогу щодо приведення норм законопроекту у відповідність до міжнародних стандартів, імплементації у національне законодавство вимог міжнародних договорів щодо запобігання використання фінансової системи з метою відмивання коштів та фінансування тероризму. «Наша спільна робота стала прикладом результативної взаємодії законодавчої гілки влади та учасників ринку, зацікавленості всіх сторін в удосконаленні законодавства України», - наголошує Станіслав Аржевітін.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація