UA

OTP Bank отримав подяку за участь у підготовці важливого законопроекту

OTP Bank взяв активну участь в опрацюванні проекту Закону про внесення змін до Закону України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом». Даний законопроект за результатами розгляду у другому читанні було прийнято Верховною Радою в цілому як закон.

У зв’язку з цим народний депутат України, перший заступник голови парламентського Комітету з питань фінансів і банківської діяльності Станіслав Аржевітін висловив фахівцям OTP Bank свою особливу подяку, відзначивши їхню принципову позицію, вміння працювати в команді та відстоювати особисту думку. Завдяки цьому, зазначає пан Аржевітін у своєму листі на ім’я голови Правління банку Дмитра Зінкова, ними було надано практичну допомогу щодо приведення норм законопроекту у відповідність до міжнародних стандартів, імплементації у національне законодавство вимог міжнародних договорів щодо запобігання використання фінансової системи з метою відмивання коштів та фінансування тероризму. «Наша спільна робота стала прикладом результативної взаємодії законодавчої гілки влади та учасників ринку, зацікавленості всіх сторін в удосконаленні законодавства України», - наголошує Станіслав Аржевітін.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація