UA

Сукупні залишки на рахунках приватних клієнтів OTP Bank в Закарпатській області перетнули межу в 80 млн. грн.

З початку 2009 року сукупні залишки на рахунках фізичних осіб - клієнтів OTP Bank в Закарпатській області збільшилися на 15,8 млн. грн. і наразі перевищують 80 млн. грн. За цим показником банк посідає шосте місце серед фінансових установ в Закарпатті. Водночас його ринкова частка у регіоні дорівнює 3,8%.

Нагадаємо, що у Закарпатській області OTP Bank представлений регіональним відділенням та відділенням «Корятовича» в місті Ужгороді, а також відділеннями у містах Мукачево, Берегово, Хусті й Тячеві.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація