UA

У жовтні приріст вкладів приватних клієнтів в OTP Bank становив 11% від сукупного показника банківської системи України

У жовтні портфель вкладів приватних клієнтів OTP Bank збільшився на 226 млн. грн. і досяг 3,5 млрд. грн. При цьому його приріст становив 11% від сукупного показника банківської системи України. Ринкова частка OTP Bank у цей період збільшилася на 0,1% - до 1,71%, що є рекордним показником для банку за останні три роки.

У звітному періоді в банку було розміщено 8 343 строкових депозити на загальну суму 743 млн. грн., оформлено 2 669 ощадних вкладів на суму 127 млн. грн. При цьому 51% строкових депозитів було розміщено у доларах США, 19% - у гривнях, 29% - у євро та 1% - у швейцарських франках. Відносний приріст портфеля вкладів фізичних осіб становив 6,5%.

За словами начальника управління роздрібного бізнесу OTP Bank Олексія Руднєва, досягнення таких високих показників стало можливим завдяки професійній роботі менеджерів у відділеннях банку, а також кампанії із залучення коштів від населення, що наразі проводить OTP Bank. У рамках цієї кампанії  збільшено відсоткові ставки по короткострокових депозитах фізичних осіб, оформлених у період з 1 жовтня по 30 листопада. Так, відсоткові ставки для вкладів у гривні встановлені на рівні 20% річних, для вкладів у доларах США - 11% річних, у євро - 10% річних.

Нагадаємо, що на початку вересня OTP Bank також знизив мінімальну суму вкладу для всіх строкових депозитів і ощадного рахунку, таким чином розширивши коло потенційних клієнтів банку. Відтепер по вкладах в іноземній валюті вона становить 100 доларів США, євро або швейцарських франків, по вкладах у гривні - 500 грн.

За співвідношенням розміру капіталу до депозитного портфеля фізичних осіб OTP Bank посідає перше місце серед двадцяти найбільших банків країни. Наразі даний показник дорівнює 1.32. Таким чином, власний капітал OTP Bank перевищує всі вклади фізичних осіб, що дозволяє банку в разі одночасного звернення клієнтів за своїми вкладами оперативно повернути їм усі кошти.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація