UA

Визначено володаря спеціального грошового призу від OTP Bank у рамках акції «З карткою Visa/Visa Electron на Чемпіонат світу з футболу FIFA 2010»

Визначено володаря спеціального грошового призу від OTP Bank у розмірі 10 тисяч гривень, що розігрувався серед учасників акції «З карткою Visa/Visa Electron на Чемпіонат світу з футболу FIFA 2010». Так, за результатами розіграшу, який відбувся 5 листопада цього року, переможцем став Андрій Геннадійович Крючков із міста Березані.

Нагадаємо, що за умовами акції «З карткою Visa/Visa Electron на Чемпіонат світу з футболу FIFA 2010», яку проводив OTP Bank спільно з міжнародною платіжною системою Visa International, кожен власник платіжної картки Visa, емітованої OTP Bank, отримував можливість виграти цінні призи від Visa International, додатковий грошовий приз від банку, а також головний приз - подорож на двох до Південної Африки на майбутній Чемпіонат світу з футболу. Для цього достатньо було до 31 жовтня поточного року розрахуватися за допомогою картки за товари та послуги на суму не менше 100 грн.

OTP Bank є асоційованим членом міжнародної платіжної системи Visa International. На сьогоднішній день банком емітовано понад 68 тисяч карток Visa. У 2008 році Visa International визнала OTP Bank переможцем у номінації «Кращий абсолютний приріст торгових оборотів по картках Visa за період акції «Олімпійський рух Visa».

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація