UA

OTP Bank розпочав співробітництво з системою грошових переказів Юністрім

OTP Bank розпочав співробітництво з російською системою грошових переказів Юністрім. Таким чином, банк охоплює всі основні коридори міжнародного ринку грошових переказів.

Нагадаємо, що OTP Bank також співпрацює з п'ятьма міжнародними системами грошових переказів, які покривають понад 70% вітчизняного ринку: Western Union, Moneygram, Anelik, Privatmoney і Allure. Як зазначає начальник управління роздрібного бізнесу OTP Bank Олексій Руднєв, завдяки активній позиції банку в цьому сегменті його обіг грошових переказів за три квартали поточного року у п'ять разів перевищив сукупний показник 2008-го року.

Російська система Юністрім є однією з найбільших міжнародних систем грошових переказів. Система охоплює понад 100 тисяч пунктів обслуговування в 90 країнах світу. Юністрім посідає друге місце в Україні за кількістю трансакцій і обігом переказаних коштів, а її ринкова частка в 2008 році досягла 16%. За обігом переказів між країнами СНД Юністрім виступає безумовним лідером.

Перекази за допомогою системи Юністрім можна відправляти й одержувати у євро та доларах США. При цьому Юністрім пропонує одні з найнижчих тарифів на перекази до більшості країн СНД і Європи: так, тарифи на перекази з України до країн СНД і низки європейських країн становлять від 2,1% до 2,6% від суми переказу, на перекази з України до інших країн - від 2,5% до 5%.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація