UA

OTP Bank розпочав співробітництво з системою грошових переказів Юністрім

OTP Bank розпочав співробітництво з російською системою грошових переказів Юністрім. Таким чином, банк охоплює всі основні коридори міжнародного ринку грошових переказів.

Нагадаємо, що OTP Bank також співпрацює з п'ятьма міжнародними системами грошових переказів, які покривають понад 70% вітчизняного ринку: Western Union, Moneygram, Anelik, Privatmoney і Allure. Як зазначає начальник управління роздрібного бізнесу OTP Bank Олексій Руднєв, завдяки активній позиції банку в цьому сегменті його обіг грошових переказів за три квартали поточного року у п'ять разів перевищив сукупний показник 2008-го року.

Російська система Юністрім є однією з найбільших міжнародних систем грошових переказів. Система охоплює понад 100 тисяч пунктів обслуговування в 90 країнах світу. Юністрім посідає друге місце в Україні за кількістю трансакцій і обігом переказаних коштів, а її ринкова частка в 2008 році досягла 16%. За обігом переказів між країнами СНД Юністрім виступає безумовним лідером.

Перекази за допомогою системи Юністрім можна відправляти й одержувати у євро та доларах США. При цьому Юністрім пропонує одні з найнижчих тарифів на перекази до більшості країн СНД і Європи: так, тарифи на перекази з України до країн СНД і низки європейських країн становлять від 2,1% до 2,6% від суми переказу, на перекази з України до інших країн - від 2,5% до 5%.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація