UA

OTP Bank - офіційний партнер Фестивалю сучасного угорського кіно

OTP Bank виступає офіційним партнером Фестивалю сучасного угорського кіно, що відбудеться 25-30 листопада в столичному кінотеатрі «Київ». Фестиваль проходитиме за підтримки Посольства Угорської Республіки в Україні та кінокомпанії MAGYAR FILMUNIO, а його організатором є продюсерська агенція «Артмедіа».

Угорський кінематограф має багату й неповторну історію. Золотими літерами в світовий кінолітопис вписані прізвища таких режисерів, як Іштван Сабо, Міклош Янчо, Золтан Фабрі, Марта Месарош та багатьох інших угорських кіномитців. Угорське кіно сучасності привертає до себе увагу кіноманів усього світу. Фестивалі угорського кіно успішно проходять в США, Японії, Німеччині, Франції, Росії, а угорські фільми успішно конкурують в прокаті з визнаними лідерами світової кіноіндустрії.

У рамках нинішнього Фестивалю демонструватимуться п’ять художніх фільмів, що яскраво характеризують різнобарвність й самобутність сучасного угорського кінематографу. Детальну інформацію про Фестиваль можна отримати у кожному відділенні OTP Bank у місті Києві та на сайті агенції «Артмедіа».

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація