UA

Зміни у складі Правління АТ «ОТП Банк»

Ірина Михайлова прийняла рішення звільнитися з посади члена Правління АТ «ОТП Банк». Відповідне рішення 23 жовтня 2009 ухвалила Спостережна рада АТ «ОТП Банк». Рішення було прийнято на підставі заяви Ірини Михайлової про звільнення за власним бажанням. Пані Михайлова займала посаду члена Правління з травня 2006 року і відповідала за напрямок корпоративного бізнесу. Акціями банку не володіє.

Керівництво бізнес-лінією «Корпоративні клієнти» покладено на Аллу Бініашвілі, яка обійняла посаду директора з корпоративного бізнесу. Раніше Алла Бініашвілі займала позицію начальника управління корпоративних кредитів.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація