UA

OTP Bank поділився досвідом роботи з проблемними позичальниками

Голова правління OTP Bank Дмитро Зінков взяв участь у круглому столі «Співпраця банків і позичальників у кризових умовах: існуючі проблеми та їх вирішення», проведеному діловим тижневиком «Контракти».

У рамках свого виступу на тему «Робота з несумлінними позичальниками: недостатність законодавчої бази чи досвіду?» керівник OTP Bank зазначив, що «... в Україні на сьогоднішній день сформована достатня законодавча база для регулювання відносин кредитора і позичальника. Але на тлі досить прописаного законодавчого поля банкам не вистачає практики роботи з несумлінними позичальниками».

«Сьогодні практично кожен епізод для судової системи є унікальним і потребує індивідуального рішення. Тоді ж, коли технологія стягнення боргу буде налагоджена, можна буде говорити про оздоровлення банківської системи», - підкреслив Дмитро Зінков.

Також у круглому столі взяли участь Олена Волошина, голова представництва Міжнародної фінансової корпорації (IFC) в Україні, Гарт Бедфорд, керівник консультативного проекту з подолання кризи у фінансовому секторі IFC, Марина Бикова, заступник голови правління Ощадбанку Росії, Валентин Поваляєв, голова наглядової ради банку «Київська Русь», а також представники Міністерства юстиції, юридичних, колекторських і факторингових компаній.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація