UA

Компанія «ОТП Лізинг» пропонує фізичним особам фінансування легкових автомобілів у лізинг

Компанія «ОТП Лізинг» спільно з OTP Bank пропонують приватним клієнтам нову послугу - фінансування легкових автомобілів у лізинг. Строк лізингу становить 4 роки, авансовий платіж дорівнює 55% (у доларах США чи євро) або 45% (у гривнях) від вартості автомобіля. Відсоткові ставки встановлені на рівні 12% + 1M Libor у доларах США, 12% + 1M EURIBOR - у євро та 25% річних у національній валюті. Водночас одноразова комісія становить 1,2% від вартості автівки.

Погашення заборгованості по лізингу та сплата відсотків здійснюється щомісяця в гривні за комерційним курсом банку, що діятиме на дату виставлення рахунку. При цьому клієнт має можливість самостійно обирати зручну для себе схему платежів - ануїтетну або стандартну форми погашення. Зі ставками Libor можна ознайомитись на сайті: http://www.bba.org.uk.

Однією з переваг даної послуги є те, що укладання угод з клієнтами здійснюватиметься через мережу відділень OTP Bank. Адреси відділень банку, в яких укладаються угоди з лізингу легкових автомобілів, можна дізнатися за телефоном Довідкового центру: 0-800-300-0-500.  

Лізингова компанія ТОВ «ОТП Лізинг» була заснована в червні 2008 року як дочірнє підприємство АТ «ОТП Банк». Основним напрямом діяльності компанії, що здійснюється відповідно до ліцензії Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України,  є надання послуг з фінансового лізингу. ТОВ «ОТП Лізинг» входить до мережі лізингових компаній Групи ОТП, які оперують на ринках країн  Центральної і Східної Європи, а також є членом Асоціації «Українське об'єднання лізингодавців».

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація