UA

Обсяг залучення строкових депозитів клієнтів малого та середнього бізнесу OTP Bank збільшився в п’ять разів

У третьому кварталі поточного року OTP Bank залучив від суб’єктів малого та середнього бізнесу 173,4 млн. гривень. Так, у звітному періоді представниками МСБ в банку було розміщено 628 строкових депозитів на загальну суму понад 102 млн. грн., що більш ніж в п’ять разів перевищує аналогічний показник, зафіксований у другому кварталі. При цьому вклади юридичних осіб становили 55,4 млн. грн., фізичних осіб-підприємців - 46,7 млн. грн. У гривнях розміщено 34% строкових депозитів, у євро - 36%, у доларах США - 30%. Водночас було оформлено понад 840 ощадних вкладів – із вільним режимом поповнення та зняття коштів - на суму майже 71,4 млн. грн.  Темп приросту ощадних вкладів у порівнянні з другим кварталом становив 46,2%.

На сьогоднішній день завдяки стабільності та високій якості обслуговування все більше представників малого та середнього бізнесу обирають OTP Bank своїм фінансовим партнером. «Це найкращий результат роботи бізнес-лінії МСБ у 2009 році. З одного боку, ми щоденно відмічаємо значний інтерес до депозитних програм банку, з іншого – зростаючу довіру клієнтів, що проявляється в структурі розміщення коштів і збільшенні середнього строку вкладів», - говорить Юрій Воронюк, начальник управління по роботі з підприємствами малого та середнього бізнесу OTP Bank.

OTP Bank пропонує своїм клієнтам повний комплекс послуг для ефективного управління бізнесом, серед яких - різноманітні депозитні програми, спеціальні тарифні пакети, що враховують особливості різних сфер бізнесу, а також кредитні програми під заставу депозитів, що дають можливість швидко отримати необхідні кошти із мінімальними витратами.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація