UA

OTP Bank збільшив відсоткові ставки по короткострокових депозитах для приватних клієнтів

З 1 жовтня по 30 листопада 2009 року OTP Bank проводить нову акцію, у рамках якої збільшено відсоткові ставки по короткострокових депозитах фізичних осіб, оформлених у цей період. Так, відсоткові ставки для вкладів у гривні встановлені на рівні 20% річних, для вкладів у доларах США - 11% річних, у євро - 10% річних. Термін депозиту становить 1 місяць, а його мінімальна сума дорівнює 500 грн. або 100 дол. США. Виплата відсотків здійснюється наприкінці терміну дії депозитного договору.

«Наша пропозиція повністю відповідає існуючим ринковим тенденціям, адже короткострокові вклади, особливо в надійних банках, користуються у клієнтів значним попитом», - зазначає начальник управління роздрібного бізнесу OTP Bank Олексій Руднєв, - «Збільшення відсоткових ставок і зменшення мінімального порогу для розміщення вкладів роблять цей продукт привабливим для широкого кола вкладників».

Нагадаємо, що за співвідношенням розміру капіталу до депозитного портфеля фізичних осіб OTP Bank посідає перше місце серед двадцяти найбільших банків країни. Наразі даний показник дорівнює 1.3. Таким чином, власний капітал OTP Bank перевищує всі вклади фізичних осіб, що дозволяє банку в разі одночасного звернення клієнтів за своїми вкладами оперативно повернути їм усі кошти.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація