UA

OTP Bank приєднався до глобальної програми Міжнародної фінансової корпорації з підтримки торговельного фінансування

OTP Bank приєднався до глобальної програми Міжнародної фінансової корпорації (IFC) з підтримки торговельного фінансування - Global Trade Finance Program. Відповідну угоду сторони підписали 1 жовтня 2009 р., тоді як лінію торговельного фінансування на суму до 20 млн. доларів США було відкрито ще в червні. Дана лінія дозволить банку надавати своїм клієнтам необхідну підтримку в здійсненні їхніх зовнішньоекономічних операцій і випуску документарних інструментів.

«Співробітництво з IFC сприятиме розвитку наших відносин з провідними банками-кореспондентами та налагодженню нових партнерських зв'язків», - зазначає голова Правління OTP Bank Дмитро Зінков - «Крім того, воно є черговим підтвердженням авторитету й надійності нашого банку, високого рівня довіри до нього з боку найбільших міжнародних фінансових організацій».

«OTP Bank є нашим давнім партнером, і ми щиро раді тому, що він тепер зможе скористатися всіма перевагами Глобальної програми торговельного фінансування. Цей проект відображає наш стратегічний фокус в Україні й покликаний допомогти малим і середнім компаніям вийти на нові ринки і розширити міжнародну торгівлю», - підкреслює голова Представництва IFC в Україні Олена Волошина.

Міжнародна фінансова корпорація є однією з організацій Групи Світового банку, що здійснює інвестиції в приватному секторі. Створення IFC в 1956 році стало першим кроком глобального співтовариства до забезпечення стійкого припливу приватних інвестицій у країни, що розвиваються. IFC надає позики, інвестиції у формі дольової участі в капіталі, структуроване фінансування та продукти з управління ризиками, а також консультаційні послуги з метою стимулювання зростання приватного сектора в країнах, що розвиваються.

У рамках Глобальної програми торговельного фінансування, що стартувала в жовтні 2005 року, IFC надає часткові гарантії за операціями і покриває ризик неплатежів, тим самим сприяючи розширенню можливостей банків у галузі фінансування торгівлі на ринках, що розвиваються. Програма дозволяє банкам-учасникам збільшувати обсяг, розмір і терміни фінансування торговельних операцій на конкурентних умовах. З моменту початку реалізації Програми Міжнародною фінансовою корпорацією було надано понад 2 млрд. дол. США у вигляді гарантій по 2,5 тис. торговельних операцій.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація