UA

Новим членом Наглядової ради АТ «ОТП Банк» призначено Чаба Надь

28 вересня відбулися позачергові Загальні збори Акціонерів АТ «ОТП Банк», у ході яких було затверджено зміни у складі Наглядової ради: її новим членом призначено пана Чаба Надь. Крім того, подовжено повноваження члена Наглядової ради банку доктора Золтана Денча.

Таким чином, до складу Наглядової ради АТ «ОТП Банк» наразі входять: Пал Ковач (старший управляючий директор, Директорат комерційного банкінгу, OTP Bank Plc.), Ласло Вагі (управляючий директор, OTP Bank Plc.), Дора Лоштайнер (директор, ліквідність і ринки капіталів, OTP Bank Plc.), Золтан Денч (управляючий директор, юридичне управління, OTP Bank Plc.), Іштван Дабош (начальник операційного департаменту SAP, OTP Bank Plc.), Норберт Кашшаі (начальник департаменту розвитку роздрібних продажів, OTP Bank Plc.) і Чаба Надь (радник старшого управляючого директора, OTP Bank Plc.).

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація