UA

OTP Bank збільшив відсоткову винагороду по зарплатних карткових рахунках

З 01 жовтня 2009 року в OTP Bank збільшено розмір відсоткової ставки, що нараховується на позитивний залишок коштів на карткових рахунках, відкритих у рамках зарплатних проектів. Так, по картках Maestro/Visa Electron відсоткова ставка становить 3%, по картках MasterCard Standard/Visa Classic - 5%, по картках MasterCard Gold - 7%. Відсотки нараховуються на щоденний залишок коштів на рахунку і виплачуються щомісяця в останній день розрахункового періоду.

Нагадаємо також, що з 7-го вересня по 31-е грудня поточного року OTP Bank проводить акцію, за умовами якої усі клієнти, які в цей період уклали з банком угоду про співробітництво в рамках зарплатного проекту, отримують унікальну можливість протягом 3-х місяців не сплачувати комісію за розрахунково-касове обслуговування зарплатного проекту. Водночас розмір комісії за перший рік обслуговування карток Maestro/Visa Electron, емітованих під час дії акції, становить лише одну гривню.

Зарплатний проект від ОТР Bank - послуга, що дозволяє клієнтам здійснювати розрахунки  з виплати заробітної плати працівникам на якісно новому рівні, використовуючи платіжні картки й новітні технології. Проект дає можливість компаніям максимально спростити процедуру видачі заробітної плати, забезпечити конфіденційність виплат, заощадити час і кошти при зарахуванні заробітної плати на карткові рахунки, істотно скоротити матеріальні витрати на забезпечення виплати заробітної плати, оперативно зараховувати різні види виплат. У свою чергу власники зарплатних карт від OTP Bank можуть без комісії отримувати готівкові кошти як в банкоматах і пунктах видачі готівки АТ «ОТП Банк», так і в банкоматах банків - партнерів, а також безкоштовно розраховуватися за товари та послуги в торговельно-сервісних мережах, отримувати додатковий дохід у вигляді відсотків, що нараховуються на залишок по картковому рахунку, тощо.

Акціонерне товариство «ОТП Банк» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП Банк» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал» та ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.