UA

OTP Bank збільшив відсоткову винагороду по зарплатних карткових рахунках

З 01 жовтня 2009 року в OTP Bank збільшено розмір відсоткової ставки, що нараховується на позитивний залишок коштів на карткових рахунках, відкритих у рамках зарплатних проектів. Так, по картках Maestro/Visa Electron відсоткова ставка становить 3%, по картках MasterCard Standard/Visa Classic - 5%, по картках MasterCard Gold - 7%. Відсотки нараховуються на щоденний залишок коштів на рахунку і виплачуються щомісяця в останній день розрахункового періоду.

Нагадаємо також, що з 7-го вересня по 31-е грудня поточного року OTP Bank проводить акцію, за умовами якої усі клієнти, які в цей період уклали з банком угоду про співробітництво в рамках зарплатного проекту, отримують унікальну можливість протягом 3-х місяців не сплачувати комісію за розрахунково-касове обслуговування зарплатного проекту. Водночас розмір комісії за перший рік обслуговування карток Maestro/Visa Electron, емітованих під час дії акції, становить лише одну гривню.

Зарплатний проект від ОТР Bank - послуга, що дозволяє клієнтам здійснювати розрахунки  з виплати заробітної плати працівникам на якісно новому рівні, використовуючи платіжні картки й новітні технології. Проект дає можливість компаніям максимально спростити процедуру видачі заробітної плати, забезпечити конфіденційність виплат, заощадити час і кошти при зарахуванні заробітної плати на карткові рахунки, істотно скоротити матеріальні витрати на забезпечення виплати заробітної плати, оперативно зараховувати різні види виплат. У свою чергу власники зарплатних карт від OTP Bank можуть без комісії отримувати готівкові кошти як в банкоматах і пунктах видачі готівки АТ «ОТП Банк», так і в банкоматах банків - партнерів, а також безкоштовно розраховуватися за товари та послуги в торговельно-сервісних мережах, отримувати додатковий дохід у вигляді відсотків, що нараховуються на залишок по картковому рахунку, тощо.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація