UA

OTP Bank погасив 63 млн. доларів США зовнішнього боргу

Відповідно до угоди про залучення двотраншового синдикованого кредиту на загальну суму 100 млн. доларів США OTP Bank погасив транш А у розмірі 63 млн. доларів США. Угода про залучення двотраншового синдикованого кредиту була підписана АТ «ОТП Банк» у вересні 2008 року. Уповноваженими провідними організаторами угоди виступили Raiffeisen Zentralbank Osterreich Aktiengesellschaft (Австрія) та Bayerische Landesbank (Німеччина). Кошти за траншом А були надані терміном на один рік, відсоткова ставка визначалася як ставка LIBOR плюс 1,25% річних.

Другий транш - транш B було надано банку терміном на два роки і має відсоткову ставку в розмірі ставки LIBOR плюс 1,65% річних. Залучені кошти використовуються в загальних корпоративних цілях OTP Bank, а також для фінансування торговельних операцій клієнтів банку.

«Ми виконали основне ринкове погашення цього року, і, таким чином, до кінця 2009 року у банку не залишається суттєвих погашень зовнішніх позик», - зазначає голова Правління OTP Bank Дмитро Зінков, - «OTP Bank є високо капіталізованим банком і не має жодних проблем з ліквідністю».

«Наш фінансовий стан є стабільним», - повідомляє член Правління OTP Bank Ігор Бєломитцев, - «OTP Bank готовий й надалі своєчасно і в повному обсязі виконувати всі свої зобов'язання перед нашими клієнтами та партнерами».

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація