UA

OTP Bank погасив 63 млн. доларів США зовнішнього боргу

Відповідно до угоди про залучення двотраншового синдикованого кредиту на загальну суму 100 млн. доларів США OTP Bank погасив транш А у розмірі 63 млн. доларів США. Угода про залучення двотраншового синдикованого кредиту була підписана АТ «ОТП Банк» у вересні 2008 року. Уповноваженими провідними організаторами угоди виступили Raiffeisen Zentralbank Osterreich Aktiengesellschaft (Австрія) та Bayerische Landesbank (Німеччина). Кошти за траншом А були надані терміном на один рік, відсоткова ставка визначалася як ставка LIBOR плюс 1,25% річних.

Другий транш - транш B було надано банку терміном на два роки і має відсоткову ставку в розмірі ставки LIBOR плюс 1,65% річних. Залучені кошти використовуються в загальних корпоративних цілях OTP Bank, а також для фінансування торговельних операцій клієнтів банку.

«Ми виконали основне ринкове погашення цього року, і, таким чином, до кінця 2009 року у банку не залишається суттєвих погашень зовнішніх позик», - зазначає голова Правління OTP Bank Дмитро Зінков, - «OTP Bank є високо капіталізованим банком і не має жодних проблем з ліквідністю».

«Наш фінансовий стан є стабільним», - повідомляє член Правління OTP Bank Ігор Бєломитцев, - «OTP Bank готовий й надалі своєчасно і в повному обсязі виконувати всі свої зобов'язання перед нашими клієнтами та партнерами».

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація