UA

За підтримки OTP Bank у Кіровограді відбувся XXI студентський інтернаціональний фестиваль миру

18-19 вересня в рамках святкування 255-ї річниці міста Кіровограда за підтримки OTP Bank відбувся XXI студентський інтернаціональний фестиваль миру. Учасники цього заходу продемонстрували свою креативність й майстерність у конкурсі плакатів «Кіровоград – погляд в майбутнє», конкурсі малюнку на асфальті «Кіровограду – 255 років», конкурсі з боді-арту й конкурсі для фотоаматорів «Квест»,  а також військово-патріотичній грі «Фортеця Єлизавети» й спортивній програмі. Нагороди переможцям вручав керуючий регіональним відділенням OTP Bank в місті Кіровограді Роман Кот.

Крім того, за ініціативи та активної підтримки банку в рамках молодіжної розважальної програми до 255-річчя Дня заснування міста Кіровограда відбулося вручення премії «Золота зірка» та нагороди «Молодий Кіровоградець року».

«Подібні заходи дозволяють повною мірою продемонструвати невичерпний потенціал молоді нашого міста. А тому OTP Bank й надалі братиме саму активну участь у таких акціях, адже підтримка талантів є частиною нашої загальної стратегії корпоративної соціальної відповідальності», - наголошує керуючий Кіровоградським регіональним відділенням OTP Bank Роман Кот.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація