UA

За підтримки OTP Bank у Кіровограді відбувся XXI студентський інтернаціональний фестиваль миру

18-19 вересня в рамках святкування 255-ї річниці міста Кіровограда за підтримки OTP Bank відбувся XXI студентський інтернаціональний фестиваль миру. Учасники цього заходу продемонстрували свою креативність й майстерність у конкурсі плакатів «Кіровоград – погляд в майбутнє», конкурсі малюнку на асфальті «Кіровограду – 255 років», конкурсі з боді-арту й конкурсі для фотоаматорів «Квест»,  а також військово-патріотичній грі «Фортеця Єлизавети» й спортивній програмі. Нагороди переможцям вручав керуючий регіональним відділенням OTP Bank в місті Кіровограді Роман Кот.

Крім того, за ініціативи та активної підтримки банку в рамках молодіжної розважальної програми до 255-річчя Дня заснування міста Кіровограда відбулося вручення премії «Золота зірка» та нагороди «Молодий Кіровоградець року».

«Подібні заходи дозволяють повною мірою продемонструвати невичерпний потенціал молоді нашого міста. А тому OTP Bank й надалі братиме саму активну участь у таких акціях, адже підтримка талантів є частиною нашої загальної стратегії корпоративної соціальної відповідальності», - наголошує керуючий Кіровоградським регіональним відділенням OTP Bank Роман Кот.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація