UA

У серпні темп приросту вкладів приватних клієнтів в OTP Bank становив 1,8%

У серпні темп приросту вкладів приватних клієнтів в OTP Bank становив 1,8%, що майже в півтора рази перевищує середнє значення по банківській системі України (1,3%). У звітному періоді в банку було розміщено 8908 строкових депозитів на загальну суму понад 847,6 млн. грн., оформлено більш ніж 3300 ощадних вкладів на суму, що перевищує 233,4 млн. грн. При цьому 39% строкових депозитів було розміщено у доларах США, 35% - у гривнях і 26% - у євро. Портфель вкладів приватних клієнтів банку перевищив 3,1 млрд. грн.
 
Нагадаємо, що на початку вересня OTP Bank знизив мінімальну суму вкладу для всіх строкових депозитів і ощадного рахунку, таким чином розширивши коло потенційних клієнтів банку. Відтепер по вкладах в іноземній валюті вона становить 100 доларів США, євро або швейцарських франків, по вкладах у гривні - 500 грн.

За словами начальника управління роздрібного бізнесу OTP Bank Олексія Руднєва, частка короткострокових депозитів, розміщених у банку, поступово знижується. «Минулого місяця в порівнянні з результатами липня кількість залучених депозитів строком на 1-2 місяці зменшилося на 8%», - відзначає він. - «Цей показник, а також постійний приток вкладів, що спостерігається з квітня поточного року, є переконливим доказом високої довіри до нашого фінансового інституту з боку клієнтів», - упевнений Олексій Руднєв.

За співвідношенням розміру капіталу до депозитного портфеля фізичних осіб OTP Bank посідає перше місце серед двадцяти найбільших банків країни. Наразі даний показник дорівнює 1.3. Таким чином, власний капітал OTP Bank перевищує всі вклади фізичних осіб, що дозволяє банку в разі одночасного звернення клієнтів за своїми вкладами оперативно повернути їм усі кошти.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація